Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską

12 września grupa starszaków wybrała się na spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską, pisarką książek dla dzieci. Organizowane przez Bibliotekę Publiczną na Szwederowie. Podczas spotkania autorka opowiadała przedszkolakom niezwykłe historie, które pojawiają się w jej książkach. Opowieść uzupełniła lektorka, Malwina Kożurno, która zaprezentowała fragment jednej z publikacji pisarki. Dzieci dowiedziały się również jak wygląda proces wydawania książek. Na zakończenie wszyscy chętni mogli zakupić książki i otrzymać wpis z dedykacją. Nie zabrakło także pamiątkowego zdjęcia. Dziękujemy Bibliotece Publicznej na Szwederowie za zorganizowanie spotkania oraz Pani Renacie Piątkowskiej za przybycie i wspaniałą atmosferę panującą na spotkaniu.

Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską