zapisy na rok 2021/2022

 

ZAPRASZAMY  DO  PRZEDSZKOLA  „MUMINKI”

Prowadzimy zapisy do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Jesteśmy rodzinnym przedszkolem i staramy się tworzyć przyjazną atmosferę dla harmonijnego rozwoju każdego dziecka. Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego dziecka, dobierając różnorodne i ciekawe metody i formy pracy. Dysponujemy doskonale i bogato wyposażoną salą terapeutyczną i salą SI dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój każdego dziecka posiadamy bogatą bazę pomocy dydaktycznych oraz zajęć dodatkowych:

– język angielski (codziennie)

– ZUMBA

– gimnastyka korekcyjna (zabawy korygujące wady postawy)

– rytmika (taniec i gra na instrumentach)

– muzykoterapia

– arteterapia

– szachy

– kynoterapia

– koncerty muzyczne raz w miesiącu

– teatr żywego aktora raz w miesiącu

 

Formularz Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Niepublicznego